Moja práca

a spokojní klienti

ktorí mali svoju predstavu a dostali profesionálne upravený eBook. 

Každý môj klient je jedinečný so svojim produktom aj svojimi požiadavkami.

Na prvom stretnutí mi prezradia, aké starosti majú so svojimi textami a eBookmi a dohodneme sa, do čoho sa pustíme. Počas našej spolupráce potom vyjdú najavo aj ďalšie požiadavky, s ktorými je treba pomôcť, aj keď pri prvej konzultácii sme o nich ani netušili.

Prečítajte si, ako vnímali našu spoluprácu, čo od nej očakávali a čo im priniesla.

Ako to vidím JA & DODKA

Monike som vďačná za môj prvý platený ebook - bez jej pomoci by ešte nebol na svete! Vysoká odbornosť a hlavne trpezlivosť so mnou. Veľmi rada využijem jej služby aj v budúcnosti.

Danová Dodkamediátor + kouč, www.dodkadanova.sk

Pre Dodku som robila gramatickú korektúru a formátovanie textu - najskôr pri vytvorení eBooku a neskôr aj pred vydaním jeho knižnej podoby. Bola to príležitosť osviežiť si vedomosti o špeciálnych formátoch strany. Ďakujem za túto príležitosť.

Ako to vidím JA & EVKA

Jsem Monice hluboce vděčná za pomoc, kterou mi poskytla při tvorbě 3D coveru a grafiky eBooku. Mohu říci, že to pro mě byla opravdu záchrana - to, co Monika hravě zvládla za pár hodin, já bych mordovala hodně dní a s velice pochybným výsledkem. Navíc mě nadchlo, že Monika intuitivně vycítila mou představu a přesně vystihla výsledný vzhled eBooku. Výborně se s ní komunikuje, reaguje rychle a spolehlivě. Budu ráda, když budu moci její služby využít i v budoucnu. Rozhodně mohu Moničinu práci a profesionální přístup doporučit.

Smejkalová Eva poradce, terapeutka, lektorka v oblasti rozvoje osobnosti, www.smejkalovaeva.cz

Evka mala jasno v textovej podobe svojho eBooku. Jej som pomáhala s grafickými prvkami na jeho stranách - obrázky a rôzne cliparty potrebovali malé usmernenia. Tiež sme sa pozreli na zúbok farebnej palete obrázkov aj nadpisov, ktorá sa skvele odrážala v novom 3D coveri. Ďakujem za túto príležitosť.

Ako to vidím JA & ŽANET

Monika mi pomohla vytvoriť 3D cover, s úpravou textu a obrázkov v eBooku. 3D cover je krásny. Presne taký, aký som chcela. Vždy ho upravila podľa mojich želaní a tiež ponúkla svoje originálne návrhy. Má profesionálny a zároveň ľudský prístup. Vždy vedela nájsť spôsoby ako riešiť vzniknuté ťažkosti, hlavne s úpravou fotiek. Tých je v mojom eBooku na každej strane a bolo ich treba každú jednu upraviť. Trávila pri tom veľa času a mne tým kopec času ušetrila. A nielen čas ale aj euráčiky, keďže mi poskytla aj zľavu. S Monikou sa veľmi dobre komunikuje a spolupracuje, preto vrelo odporúčam jej služby. Ja ich v budúcnosti určite ešte rada využijem 🙂

Čekanová Žanetučiteľka, www.zanetcekanova.sk

Od ŽANET som dostala jasné pokyny - upraviť obrázky v jej eBooku. A že ich bolo požehnane! Keď to trošku preženiem, tak asi 99 obrázkov na 99 stranách 🙂  Tak tu som si poriadne mákla na úpravách grafiky. Ale výsledok stál za to. Žanet už svoj eBook vydala aj knižne. Oplatí sa prečítať. Vytvárala som jej aj 3D cover k eBooku aj k magnetom na web stránke. Ďakujem za túto príležitosť.

3D cover, úprava grafiky a formátovanie eBooku

3D cover aj napísanie a spracovanie ťaháku

Ako to vidím JA & MIRIAM

S Monikou spolupracujem dlhodobo a je to záchrana pre moje nervy a čas TVORcu. Prevzala za mňa všetku tú hroznú a nezaujímavú rutinnú činnosť, ktorá ma zabíjala. Prepisovanie textov z audionahrávok, nahadzovanie textov na web, príspevkov na fan page a milión iných vecí, ktoré mňa nebavia a nestíhala som robiť, lebo dôležitejšie bolo tvoriť a realizovať nové nápady. Monika je absolútne spoľahlivá, rýchla a precízna. Jej služby môžem len a len doporučiť (ale pozoooor! až vtedy, keď urobí prácu pre mňa a zvýši jej čas 🙂 lebo inú asistentku už veru nechcem :)).

Štolfová Miriam, expertka na vedomú kreativituwww.miriamstolfova.sk

S Miriam bola bohatá a tvorivá spolupráca - je to veľmi činorodá osôbka: prepisovala som audionahrávky,  pripravovala 3D covery, spracovala som jej texty do nového eBooku, vkladala príspevky na 2 FB stránky a napĺňala obsahom 2 weby. Ďakujem za túto príležitosť.

3D cover aj napísanie a spracovanie celého eBooku

prepis audionahrávok z relácie ZRUČNE STRUČNE - vysielaných s Miriam v Slovenskom rozhlase

príspevky na FB stránku

Vaše názory 

Budem veľmi rada, ak mi vyjadríte svoju spokojnosť, prípadne svoj názor, ako sa vám so mnou spolupracovalo. Využite pripravený formulár, alebo napíšte klasický email na adresu: monika@onlineoffice.sk

A nezabudnite napísať aj vaše povolanie, prípadne web stránku, kde vás ľudia nájdu - urobíte si tak reklamu zdarma.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Ďakujem.

Sformulovať vaše myšlienky vám pomôžu aj tieto otázky:

  1. Aká bola vaša situácia predtým, ako ste využili moje služby alebo produkty?
  2. Ako vám konkrétna služba/produkt pomohol? Čo ste vďaka nej dosiahol? Ako konkrétne sa zlepšila vaša situácia?
  3. Aké je vaše doporučenie pre ostatných klientov?

 

5 signálov, že váš eBook potrebuje záchranu

Napísali ste eBook a ani netušíte, že je plný technických - textových nedostatkov?  Čo vo vašom eBooku môže o vás prezradiť, že od textového profíka to máte ďaleko? Zadajte email a stiahnite si 5 signálov, ktoré to vašim čitateľom sfleku odhalia: