Môj príbeh

Milujem prácu s textom. Som expert na texty.

Môjho textového ducha najlepšie využijete, ak budete odo mňa chcieť 

  • vymyslieť a preformulovať texty,
    aby hovorili rečou vášho klienta
  • skontrolovať a spacifikovať v nich
    gramatiku, štylistiku a iné technické patálie pri formátovaní vo Worde
  • navrhnúť skvelú grafiku
    pre váš eBook, PDF-ká, firemné dokumenty

Majster rýchlych návodov?

Kolegyne aj kamarátky chodia za mnou často s problémami – otázkami typu: „ako spravím odrážky“, „kde nájdem ...“, „prečo mi nechce zarovnať slová“, „písala som hodinu, ale neviem, kam som si to uložila“ ...

A keď sa k tomu posadíme a po 2-3 kliknutiach všetko vyriešime, príde obrovská úľava (niekedy možno aj sklamanie ;o): „A to iba takto?“, A to je všetko?“

Váš nápad ma veľmi potešil!!! Nie som vôbec kamarát s PC. V práci ho používam iba okrajovo, no každým dňom ma dobieha nutnosť viac a viac ho využívať v pracovnom aj osobnom živote. Predstava, že sa mám niekoho pýtať 25.krát na niektorú maličkosť, ktorú neviem urobiť nie je nič moc. Verím, že s Vašou pomocou si doplním svoje medzery...
Oľga Jurišováučiteľka
Monike som vďačná za môj prvý platený ebook - bez jej pomoci by ešte nebol na svete! Vysoká odbornosť a hlavne trpezlivosť so mnou. Veľmi rada využijem jej služby aj v budúcnosti.
Dodka Danovámediátor a kouč, www.dodkadanova.sk

Krotiteľka textov?

Samoštúdiom a vytrvalým „klikaním“ – dlhé hodiny hľadania a trénovania zručností, učenie sa postupov „ako na to“, odhodlania a vytrvalosti, škrípania zubami a nakoniec pocit víťazstva, keď prišiel moment pochopenia. 

Tento pocit dávam aj svojim klientom pri úprave ich textov a eBookov. Nenútim ich učiť sa niečo nové, texty im upravím presne podľa ich želania.

Online asistentka?

Uvedomila som si, že ak som ja sama mala na začiatku taký odstup  a strach z počítača, možno existujú aj ďalšie ženy, matky, podnikateľky, ktoré sú na tom práve teraz podobne.

Preto vznikol projekt  pocitacprezeny.sk a neskôr www.expertnatexty.sk.

Svojim klientom hovorievam: "Nemôžem vás naučiť  všetko, ale môžem vás naučiť to, čo viem a čo mne pomohlo spacifikovať WORD a dostať prácu s textom pod kontrolu. Ak sa vám do učenia nechce, urobím to za vás - prácu s textom milujem".

S Monikou spolupracujem dlhodobo a je to záchrana pre moje nervy a čas TVORcu. Prevzala za mňa všetku tú hroznú a nezaujímavú rutinnú činnosť, ktorá ma zabíjala. Prepisovanie textov z audionahrávok, nahadzovanie textov na web, príspevkov na fan page a milión iných vecí, ktoré mňa nebavia a nestíhala som robiť, lebo dôležitejšie bolo tvoriť a realizovať nové nápady. Monika je absolútne spoľahlivá, rýchla a precízna. Jej služby môžem len a len doporučiť (ale pozoooor! až vtedy, keď urobí prácu pre mňa a zvýši jej čas 🙂 lebo inú asistentku už veru nechcem :)).
Miriam Štolfováexpert na vedomú kreativitu, www.miriamstolfova.sk

Už vás nebaví upravovať text desiatky hodín, aby sa vám na konci zase rozsypal?

Napíšte mi na email monika@onlineoffice.sk, spolu ho dáme do laty!

5 signálov, že váš eBook potrebuje záchranu

Napísali ste eBook a ani netušíte, že je plný technických - textových nedostatkov?  Čo vo vašom eBooku môže o vás prezradiť, že od textového profíka to máte ďaleko? Stiahnite si 5 signálov, ktoré vám ukážu, kde pri formátovaní textu robíte chyby.