KONZULTÁCIE

Vidím, prečo vašim textom klienti nerozumejú.

Dám im tie správne ingrediencie.

Ukážem vám, ako môžu slová zmeniť klientove pocity, keď sa na vašej Homepage ocitne - lebo presne o to ide.

Ponuku mini konzultácie s pani Monikou som našla na Facebooku a som rada, že som to vyskúšala. Bolo to veľmi príjemné 20 minútové stretnutie cez Zoom. Veľmi jasne mi vysvetlila slabé stránky v texte môjho webu a ihneď navrhla, ako ich upraviť, aby boli príťažlivé pre môjho klienta. Rada využijem jej služby aj v budúcnosti.
Gabriela Mitroválektorka kurzov osobnostného rozvoja, www.everydaymanager.sk

Viete, kde všade v online sú texty dôležité?

 • na Homepage,
  aby klienti na ňu prišli a čo najdlhšie na nej zostali
 • na Landing page,
  aby si klienti stiahli váš magnet a dali vám svoj e-mail
 • v e-mailingu,
  aby ste mohli s klientami komunikovať a ukázať, že ste vo svojom fachu odborník
 • v nadpisoch a sloganoch,
  lebo sú najväčším magnetom pozornosti klienta

Hľadáte texty, ktoré vtiahnu klienta do vášho biznisu?

Milá Monika, ďakujem Ti za fantastickú spoluprácu pri "túningovaní" 🙂 mojej web stránky. Som šťastná, že sa našiel niekto, kto mi rozumel takmer bez slov. Bolo to doslova o tom, že si nacítila, čo som si myslela a cítila ja. Absolútna symbióza 🙂 . Vďaka tomu vyzerá dnes môj web tak, že som s ním spokojná. Vylepšené texty a upravená grafika robia svoje. Všetko je zrazu zrozumiteľnejšie a má to hlavu aj pätu. Moni, ďakujem z celého srdiečka a teším sa na našu budúcu tvorbu. Viem, že keď budem čokoľvek potrebovať, budeš tu znova pre mňa. S láskou. Janka
Janka Vnukoválektor, kouč, terapeut, www.terapialaskou.sk
Monika mi pomohla vytvoriť 3D cover, s úpravou textu a obrázkov v eBooku. 3D cover je krásny. Presne taký, aký som chcela. Vždy ho upravila podľa mojich želaní a tiež ponúkla svoje originálne návrhy.
Žanet Čekanováwww.zanetcekanova.sk
Ja Monike ďakujem za perfektne upravený e-book. Bol to môj prvý e-book a nemohla som si dovoliť ho len tak zbuchnúť. Musel byť perfektne štylisticky upravený a práve v tejto fáze finálnej úpravy odviedla Monika skvelú prácu.
Katarína Molnárovákozmetička a lektorka pre kozmetičky, www.somkozmeticka.sk a www.perlacosmetic.sk

Aby som vám mohla pomôcť s textami, potrebujem ich poznať a zorientovať sa v téme vášho biznisu. Preto každá nová spolupráca vždy začína auditom.

cca 3 hod. práce + 2 konzultácie = urobím textový audit webu/textu a na konzultácii vám vysvetlím slabé stránky v texte vášho webu, poviem vám, ktorými textami ste ma "chytili" a kde som mala pocit, že vám "nerozumiem" a navrhnem, ako ich upraviť, aby boli pre klienta príťažlivé

+ PDF report - všetko, čo som odhalila, spíšem + navrhnem zmeny

Váš text už poznám. Ako môžeme po audite ďalej spolupracovať?

  1 hod. konzultácia - máte otázky o vašich textoch a chcete pár nápadov, ako by sa dali vylepšiť

  3 hod. mojej práce - nájdem slová, ktoré hovoria rečou vašich klientov, pretože sú pre komunikáciu kľúčové 

  5 hod. mojej práce - natextujem Homepage / Landing page, aby boli pre klienta magnetické

10 hod. mojej práce a viac - nájdem nápady na magnet, e-mailing, články a vyladíme aj celú komunikačnú cestu klienta: klient si stiahne magnet, zapíše sa do databázy, pošlete mu vstupný e-mailing a udržíte jeho pozornosť článkami na blogu ...  Počet hodín na to určených je pre každého klienta individuálny, platí sa záloha na 5 hod. mojej práce.

Pre objednávky do ČR vám s radosťou vystavím faktúru ručne, napíšte mi prosím na email: monika@gaherova.sk

OBJEDNAŤ AUDIT

OBJEDNAŤ prácu s textom

Pani Moniku som si vybrala na základe iných referencií ohľadom jej práce s textom. Nakoľko som mala problémy s vytvorením Ebooku, tak aby bol prehľadný, potrebovala som odbornú pomoc. Túžila som nielen po dizajnovom obale eknihy, ale tak by bol zaujímavý a pútavý pre čitateľa. Mohla som nad tým sama stráviť hodiny ba aj dni, no rozhodla som ta zveriť to do rúk pani Moniky, ktorá je expertom na písanie a úpravu textov. Ďakujem za skvelú spoluprácu, krásne spracovaný Ebook a určite rada využijem jej služby a spoluprácu aj v budúcnosti.
Monika ŠtanclováPoradkyňa a lektorka v oblasti čínskej metafyziky, www.fengshui-zdravebyvanie.sk