Čo chýba vášmu magnetu?

admin568x

Čítate a počúvate to všade okolo vás:

získať pozornosť klienta je náročné, ale ešte viac námahy dá človeku udržať si jeho pozornosť.

Ako to teda urobiť, aby vaše články, texty, eBooky boli viditeľné po celom internete?

Okrem toho, že váš článok, text, eBook bude obsahovo perfektný – brnknete na strunu svojim klientom, pomôžete im vyriešiť nejaký problém, v ktorom ste naslovovzatý odborník, treba ešte zabezpečiť, aby sa aj zapáčil.

Aby ho jednoducho bolo vidieť! Ako? Hodiť ho na Facebook alebo landing page, nechať fanúšikov zdieľať a lajkovať a nezabudnúť …

dať mu peknú grafiku 🙂

Že nie ste grafik, ilustrátor, neovládate drahé grafické programy? Nie je to potrebné. Hneď vám to názorne vysvetlím.

Pred časom som pripravovala post na FB – bola to taká anketa pre mojich fanúšikov, kde som sa ich pýtala, o čom je ich eBook a ako v ňom pomôžu svojim klientom. Vytvorila som k nemu pútavú grafiku (obr.1).

Keď som získala odpovede na moje otázky, pripravila som druhý post na FB, kde som im ponúkla môj eBook zdarma, ktorým zase ja viem pomôcť im. Obrázok 1 som v Canve skopírovala a pretvorila na obrázok 2. Trvalo mi to presne 10 minút 🙂

Je to jednoduché. Pozrite si videonávod zdarma, ako v Canve vytvoriť pútavú grafiku.

Nie, nebojte sa, nie je to návod na ovládanie celého programu! Je to jedno video, ktoré vás krok za krokom prevedie tvorbou jednej grafiky v Canve.

Lebo ak chcete svojim príspevkom na FB upútať pozornosť klienta, máte na to len pár sekúnd. Túto prácu za vás v priebehu pár sekúnd spraví pútavý obrázok!

Predstavte si … vyberiete si v Canve obrázok, ktorý sa vám páči, pustíte sa podľa návodu do jeho úprav a pôvodná grafika sa vám bude meniť pod rukami.

Stačí 10 minút vášho času a máte ho! Obrázok aj klienta 🙂 Uvidíte … že každá vaša ďalšia grafika bude už len dokonalejšia!

Stiahnite si video zdarma >>>

texty a grafika v eBooku


Máte iné otázky o vašich textoch? Pridajte sa do FB skupiny, kde sa môžete opýtať na čokoľvek o gramatike, štylistike alebo obsahu vašich eBookov alebo textov na webe >>>

Monika Gahérová, expert na texty

www.onlineoffice.sk / audit a ladenie komunikácie s klientom

www.pocitacprezeny.sk / projekt ŠTUDOVŇA: návody a kurzy, ako pripraviť fungujúcu cestu klienta

admin
Som lektorka a textová koučka. Milujem prácu s textom a rada s ním kúzlim na milión spôsobov. V eBookoch, online kurzoch alebo cez Zoom vás naučím,, ako párkrát kliknúť a problém s textom vyriešiť. Alebo to vyriešim za vás! Môžem byť aj vaša online asistentka.

Ako sú na tom vaše texty?